همایش آشنایی با فرصت های سرمایه گذاری در بورس- مهرماه 98 اصفهان

سرمایه گذاری در بورس همواره برای عموم جامعه ، یک گزینه پر ریسک و پرخطر محسوب می گردد . اما برخلاف تصور عموم ، بازار سرمایه انواع ابزارهای معاملاتی جهت کنترل ریسک سرمایه گذاری و به حداقل رساندن آن را دارا می باشد . کارگزاری فارابی جهت آشنایی مردم با سرمایه گذاری در بورس و ارتقا فرهنگ سرمایه گذاری در بازار سرمایه اقدام به برگزاری همایش آشنایی با فرصت های سرمایه گذاری در بورس در شهر اصفهان نمود. گسترش روز افزون علاقه مندان به سرمایه گذاری در جای جای کشور عزیزمان ایران ، و عدم آگاهی لازم با شرایط و اصول سرمایه گذاری در بورس باعث می گردد افراد تازه وارد به بازار با مخاطرات عدیده ای مواجه گردند .

همایش آشنایی با فرصت های سرمایه گذاری در بورس که در 15 مهر 1398 در سالن استاد فرشچیان شهر اصفهان برگزار گردید ، فرصت مناسبی بود تا مردم عادی و علاقه مندان با سرمایه گذاری در بورس با جنبه ها و روش های مختلف سرمایه گذاری در بورس آشنا گردند و با دید اصولی و درست اولین گام های سرمایه گذاری در این بازار را بردارند .
این همایش در دو تایم جداگانه در عصر 15 مهر با سخنرانی جناب آقای مسعود علیزاده مدیر آموزش کارگزاری فارابی برگزار گردید و در آن به بررسی انواع روش های سرمایه گذاری در بورس شامل صندوق های سرمایه گذاری ، سبدگردانی و نحوه سرمایه گذاری مستقیم در این بازار پرداخته شد و در انتها اصول سرمایه گذاری صحیح در بورس به علاقه مندان معرفی گردید .

با توجه به رسالت کارگزاری فارابی در راستا ارتقا فرهنگ سرمایه گذاری در جامعه ، این مجموعه همایش ها در سراسر کشور در حال برگزاری می باشد . امید است این همایش ها ، قدمی هرچند کوچک در راستای ارتقا سطح دانش آحاد جامعه نسبت به سرمایه گذاری در بازار سرمایه باشد.